SEDA GROUP Sp. z o. o. powstała z połączenia dwóch firm działających od 1998 roku na rynku nieruchomości i usług budowlanych w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym, korzystając z ich sił i doświadczenia.

Od 21 lat budujemy doświadczenie i wiarygodność spółki. Przez ten czas powstało między innymi osiedle domów jednorodzinnych składające się z 25 obiektów mieszkalnych wraz z infrastrukturą techniczną oraz wiele obiektów przemysłowych takich jak np: piekarnia, biurowiec, magazyny, sala gimnastyczna czy budynki usługowo-mieszkalne oddawane również w standardzie „pod klucz”. Celem spółki jest kompleksowa obsługa w zakresie wysokiej jakości budownictwa jedno i wielorodzinnego oraz przemysłowego.

Inwestycje mieszkaniowe firmy SEDA wyróżnia atrakcyjna lokalizacja działek oraz ciekawa forma architektoniczna, a także indywidualne podejście do klienta i dbałość o środowisko. Istotne dla nas jest stosowanie nowoczesnych technologii i materiałów zapewniające energooszczędność budynków.

Jako deweloper staramy się tworzyć przestrzeń przyjazną do życia. Zapewniamy tereny zielone i place zabaw. Kreujemy tereny rekreacyjne i zadrzewione parki, co w naszej opinii umila mieszkańcom korzystanie z naszych osiedli oraz wpływa na standard i jakość życia.

Wszystkie prace wykonujemy zatrudniając doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, przy użyciu specjalistycznego sprzętu oraz w oparciu o wymagania stawiane przez inwestorów i użytkowników. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić bardzo atrakcyjny poziom cen naszych usług.

Celem istnienia każdego przedsiębiorstwa jest zarabianie pieniędzy. Jednak ważny dla nas jest nie tylko wymiar finansowy lecz także satysfakcja z podjętych wyzwań i zrealizowanych celów. Dlatego uważamy, że największym osiągnięciem naszej firmy jest zadowolenie klientów ze świadczonych przez nas usług i oferowanych produktów. Nasz potencjał i doświadczenie możemy wykorzystać również przy Państwa projektach.

W całości angażujemy się w każdy projekt. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić potrzeby i oczekiwania klienta.

Zapraszamy do współpracy.

Mamy nadzieję, że przedstawiona oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem.