Kariera

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą. Stale poszukujemy nowych pracowników – osób ambitnych, kreatywnych, otwartych na zmiany, wytrwale dążących do realizacji celów, zmotywowanych i efektywnych. Dokładamy starań, by zapewnić im stabilną pracę, stwarzać możliwości rozwoju i podejmowania interesujących wyzwań zawodowych. Swoje usługi świadczymy głównie na terenie województwa dolnośląskiego.

Oprócz konkurencyjnego wynagrodzenia składającego się z podstawowej płacy oraz premii uznaniowej, nasi pracownicy mają możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia, pracę w prężnie rozwijającej się firmie pełną wyzwań i możliwości rozwoju w oparciu o umowę o pracę lub współpracę, przyjazną atmosferę pracy.

Uczestnictwo w różnorodnych inwestycjach dla międzynarodowych klientów zapewnia ciągły rozwój wiedzy, umiejętności i kompetencji.

U nas młodzi inżynierowie u boku bardziej doświadczonych kolegów i koleżanek zdobywają wymagane doświadczenie do uzyskania uprawnień budowlanych, ucząc się samodzielności w działaniu oraz zasad i wartości pracy w zespole.

W związku z rozwojem działalności oraz planowaną realizacją obiektów budowlanych, poszukujemy osoby na stanowisko: inżynier budowy branży sanitarnej, inżynier budowy branży elektrycznej, inżynier budowy, wykwalifikowany pracownik budowlany

Osoby zainteresowane pracą w spółce SEDA Group zapraszamy do siedziby firmy, mogą także wysłać CV na adres mailowy biuro@seda.net.pl.
Do Państwa CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

lub opcjonalnie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Aktualne oferty pracy: